Košík (0,00 Kč)   | Uživatel nepřihlášen: Přihlásit

Úvodní slovo

  Vážení obchodní přátelé,

foto-023-01.jpg

jsem velmi rád, že Vám mohu touto cestou představit společnost NAREX SAT s.r.o., výrobce a dodavatele diamantových a CBN nástrojů pro široké spektrum aplikací.

Ve svém oboru navazujeme na bezmála šest desítek let dlouhou tradici. Trh, na kterém naše firma působí, se neustále vyvíjí a  zaznamenává řadu zásadních změn. I my jsme jiní. Vedeni snahou  být neustále nejlepším partnerem našim zákazníkům jsme nároční nejen na kvalitu dodávaných řešení, ale také sami na sebe. Dobře si uvědomujeme, co znamená kvalita a produktivita ve Vašich oborech, pro které vyvijíme, vyrábíme a dodáváme nástroje. To však nám samo o sobě nestačí, je nezbytné komplexně porozumět individuálním potřebám Vás, našich zákazníků natolik, abychom pro Vás mohli připravovat taková řešení, které předčí všechna Vaše očekávání, v čemž  vidíme budoucnost  pro náš společný rozvoj. 

Jsem přesvědčen, že  v naší společnosti najdete spolehlivého partnera pro dlouhodobou spolupráci.

Ing. Martin Mazura
jednatel a ředitel společnosti


Velice rád ocením jakékoli podněty a postřehy pro naše zlepšení a budování kvalitnější spolupráce s Vámi. Za všechny podněty a připomínky předem děkuji. 
kontakt